top of page

Європейська Комісія оцінює результати Clean Transition Dialogues з промисловістю та соціальними партнерами ЄС

  • Owner
  • 23 квіт. 2024 р.
  • Читати 1 хв
Clean Transition Dialogues
Clean Transition Dialogues

Європейська Комісія затвердила Комунікацію, в якій оцінила результати серії Діалогів щодо Чистого Переходу стосовно перетворення Європи на чисту, ефективну за використанням ресурсів, справедливу та конкурентоспроможну економіку. Президент Комісії фон дер Ляйєн оголосила про запуск діалогів у своєму промові про Стан Європейського Союзу 2023 року, щоб обговорити з європейською промисловістю та соціальними партнерами, як підсилити та підтримати впровадження Європейського Зеленого Плану, сприяючи підвищенню промислового підходу. Діалоги очолював Виконавчий Віце-президент Марош Шефчович. Сьогоднішня оцінка стану речей буде врахована у дискусії лідерів ЄС на майбутній Європейській раді щодо наступних кроків у чистому переході Європи.



Президент Комісії Урсула фон дер Ляйєн зазначила: «Європейський Зелений План завжди був та залишається стратегією росту Європи. Чистий ріст приносить реальні переваги нашій промисловості, і вони це усвідомлюють. Тому що у європейській економіці майбутнього конкурентоспроможність та сталість підуть поруч. Тепер, коли стабільна регуляторна рамка вже на місці, Діалоги щодо Чистого Переходу є важливим способом співпраці з промисловістю та соціальними партнерами для його ефективної реалізації. Діалоги показали, що наші партнери віддані виконанню завдання та досягненню наших амбіційних та необхідних цілей. На основі їхніх висновків Європа продовжить підтримувати промисловість у створенні бізнес-моделі, відповідної для декарбонізованої економіки».


До цього моменту відбулося дев'ять Діалогів щодо Чистого Переходу (Clean Transition Dialogues). Промислові та соціальні партнери підтвердили свою велику готовність формувати та реалізовувати Європейський Зелений План. Соціальні партнери наголосили на важливості забезпечення соціальної справедливості переходу для створення якісних робочих місць, а також на необхідності посиленого структурованого соціального діалогу. Діалоги зосереджувалися на водні, енергоємних галузях промисловості, чистій технології, енергетичній інфраструктурі, критичних сировинах, біоекономіці на основі лісів, містах, чистій мобільності та сталі.


Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page