top of page
Пошук


Зловживання монопольним становищем після приватизації інфраструктури в Україні
Зловживання монопольним становищем з боку власників приватизованої інфраструктури в Україні проявляється у відмові в доступі, дискримінаційних умовах і нав’язуванні тарифів, що змушує споживачів та бізнес шукати захисту в Антимонопольному комітеті та судах.
8 січ.Читати 3 хв
bottom of page